Skip links
+90 850 304 02 40

Çözüm Hattı

destek@helimore.com

7/24 Online Destek

Teknik Servis

Helimore tarım dronu ile kaza mı yaptınız?
Yazılım güncellemesi yapmakta güçlük mü çekiyorsunuz?
Dronunuzun bakıma mı ihtiyacı var?

Helimore Havacılık uzman ekibi ve teknik kadrosu kaza kırım geçirmiş dronunuzun en kısa sürede onarımını yaparak, yeniden uçuşa hazır hale getirecek ve size teslim edecektir.

Kaza yaptınız!
Helimore ekibi geldi ve onarıma başladı ancak bu işlem uzun mu sürüyor? Hiç endişelenmenize gerek yok. Helimore Havacılık olarak müşterilerimize önem veriyoruz ve işlerinin yarım kalmasına müsaade etmiyoruz. İkame drone hizmeti ile işlerinize hız kesmeden devam edebileceksiniz.

İkame Drone hizmetimizle işlerinize hız kesmeden devam edebilirsiniz.

Bakım

Tarım dronlarından uzun süre performans alabilmek için, düzenli olarak bakım yapılması gerekmektedir. Dronların bakımı uzman kişilerce yapılmalıdır. Bilinçsiz yapılan bakımlar birçok soruna sebep olabilmektedir. Cihazınızın mekanik parçalarını düzenli olarak kontrol etmelisiniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde bizim ile iletişime geçmelisiniz.

Dronunuzun yapısını değiştirmekten kaçının ve harici bir parça eklemeyiniz. Sadece Helimore lisanslı ürünleri tercih etmelisiniz. Helimore ekibi olarak periyodik bakım işleminizi uyguluyor, gerekli denemeler ve testler yapıldıktan sonra test uçuşu ile birlikte dronunuzu size teslim ediyoruz.

Kalibrasyon

Kalibrasyon işlemi, sensör ve elektronik ekipmanların doğru sonuçlar vermesini ve doğru ölçümler yapmasını sağlama işlemidir. Dronun ya da kontrolörün kalibre edilmesi, yanlış sensör ölçümlerine neden olan hataları düzeltme işlemidir.

Bu sensörler, titreşim, yıpranma, darbe ve zamana bağlı olarak sapma gösterebilirler ve böylece zaman içerisinde olması gereken değerlerde hatalar meydana gelebilmektedir. Sensörlerin kalibrasyonu bu hataların önüne geçilmesi için önemlidir.

Parça Değişimi

Tarım dronları yapıları gereği hassas parçalardan oluşmaktadır. HELİMORE HAVACILIK olarak tüm yedek parça değişimleri yapılmaktadır. Tüm parçalarımız stoklarımızda eksiksiz bulunmaktadır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir, dronlarınızı tamir ve bakım hizmetinden sonra tekrar sağlıklı şekilde kullanabilirsiniz.

İkame Drone

Oluşabilecek kaza kırım ya da arızalar neticesinde yerinde teknik servis hizmeti vermekteyiz. Kaza ya da arıza sonrasında geliyoruz ve dronu sizden alıyoruz. Bakım onarım işlemleri uzun sürmesi durumunda yanımızda getirdiğimiz ikame dronu size veriyor siz işlemlerinize devam ediyorsunuz. Siz zaman kaybetmeden işlemlerinize devam ederken biz sizin dronunuzu bakım ve onarımını yapıyoruz. Helimore ekibi olarak sizin zaman kaybetmenizi istemiyor her zaman en iyisini yapmak için çalışıyoruz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır.
+
Mesaj gönder
Canlı Destek
Merhaba 👋
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?